Mapy geodezyjne
 • Mapy geodezyjne Szczecin

  Mapy geodezyjne do celów projektowych są obligatoryjne w toku spełniania formalności wymaganych przez prawo budowlane. Ważność takich map ma jednak określony termin.

  Są one potrzebne na etapie projektowania – składa się je razem z projektami architektoniczno-budowlanymi. Wymagane są też, aby uzyskać pozwolenie na budowę. Co więcej, są wykorzystywane przy projektowaniu przyłączy do danego obiektu.

  Mapy do celów projektowych znajdują również zastosowanie przy wykonywaniu projektów zagospodarowania działki. Powinna zostać przy tym uwzględniona lokalizacja obiektu, a także trasa każdego przyłącza, wjazdy, wejścia, ogrodzenia, miejsca na odpadki stałe oraz modyfikacje ukształtowania podłoża i rozłożenie terenów zielonych.

  Standardowe wymagania obejmują trzy egzemplarze mapy do celów projektowych, ale zazwyczaj inwestor zamawia cztery. Zaleca się zamówienie nawet pięciu egzemplarzy, gdyż umożliwia to dokonanie ewentualnych dodatkowych uzgodnień.

  Nasza firma oferuje mapy geodezyjne w Szczecinie i okolicach, o formacie cyfrowym i analogowym. Jesteśmy również otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. Czas oczekiwania na mapy do celów projektowych zwykle wynosi 4-6 tygodni.

  Kontakt

  GEONOVA BARTOSZ WOŹNICZKO
  ul. Monte Cassino 18a/12
  70- 467 Szczecin

  tel. 507 103 897