Geodeta
 • Geodezja Szczecin

  Już od wielu lat zajmujemy się złożonymi dziedzinami, jakimi są kartografia oraz geodezja. Szczecin stanowi lokalizację naszej siedziby, więc najczęściej współpracujemy z klientami z tego miasta lub okolic, ale jesteśmy również otwarci na propozycje z innych części Polski.

  Geonova to grupa specjalistów, którzy nieustannie poszerzają posiadaną wiedzę, zdobywają doświadczenie i rozwijają swoje umiejętności, aby zapewniać Państwu jak najwyższy standard usług geodezyjnych. Posługujemy się zaawansowanymi urządzeniami oraz innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu możemy podejmować się realizacji nawet bardzo nietypowych zleceń. Nasze pomiary są niezwykle precyzyjne, dlatego przygotowana przez nas mapa do celów projektowych z pewnością będzie bardzo pomocna w staraniu się o uzyskanie zezwolenia na rozpoczęcie budowy czy też planowania danego przedsięwzięcia.

  Prowadzimy współpracę zarówno z dużymi firmami, jak i klientami indywidualnymi. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia pozwalające nam wykonywać pracę z zakresu kartografii i geodezji.

  Geodeta Szczecin

  Jeśli potrzebny Państwu geodeta ze Szczecina, który do każdego klienta podchodzi indywidualnie i elastycznie dostosowuje się do jego potrzeb oraz oczekiwań, z pewnością warto skontaktować się z naszą firmą. Zawsze służymy Państwu swoją profesjonalną radą i pomocą zarówno w zdefiniowaniu, jak i rozwiązaniu danej trudności. Geodezja jest dziedziną wymagającą ogromnej dokładności, a także bogatej wiedzy i doświadczenia, czego członkom naszej kadry bez wątpienia nie brakuje.

  Mimo że Szczecin i okolice stanowią nasz główny obszar działania, często realizujemy także swoje prace w innych rejonach kraju. Ponadto, jesteśmy otwarci na sugestie ze strony klientów oraz na negocjacje odnośnie ceny.

  Z naszych usług często korzystają firmy budowlane i pracownie architektonicznie. Co więcej, pracujemy również często z deweloperami różnej wielkości oraz innymi przedsiębiorstwami zajmującymi się wykonawstwem geodezyjnym.

  W celu zapoznania się z dokładnym zakresem oferowanych przez nas prac, można odwiedzić zakładkę „Usługi”. Podmioty, które chciałyby nawiązać współpracę z naszą firmą, mogą się z nami skontaktować drogą mailową: biuro.geonova@gmail.com lub telefoniczną: 507 103 897.

  Zapraszamy również do wizyt w naszym biurze, które położone jest przy ul. Chopina 74/10 w Szczecinie.